Příprava na těhotenské focení

Těhotenství je pro ženu velmi důležité období. Období změn – psychických i fyzických. A je skvělé mít na toto období památku. I když si občas nějaká ta žena připadá najednou tlustá a nehezká, nevadí, nebojte se, na focení to společně zvládneme a věřím, že s podobou výsledných fotografií budete spokojená a budete si připadat krásná. I proto jsem tady, abych Vám ukázala tu krásu, která je na Vás vidět. (Pokud mimo fyzických změn potřebujete nějakou podporu i v těch psychických, mohu Vám doporučit služby Mgr. Lucie Pelíšek, která se věnuje přípravám na porod i následnou poporodní péčí. Přípravu na miminko můžete podpořit třeba afirmacemi pro těhotné https://www.vitejzeno.cz/online-kurzy/afirmace-porod/)

Dopředu si promyslete, jakou máte přibližně představu a před focením se o ní se mnou podělte. Tím zajistíme, že budeme všichni spokojení ☺ Budeme fotit i s partnerem? Má být focení spíše klidné nebo byste rádi nějaké vtipné fotky? V dnešní moderní době spousta lidí hledá inspirace na internetu (třeba na Pinterestu). Pokud byste našli fotky, které byste chtěli také mít nebo aspoň fotky v podobném duchu, určitě mi pošlete takové náhledy, abych věděla, co od focení očekáváte a abych Vám mohla udělat co největší radost ☺ Samozřejmě, pokud přijdete bez představy, nevadí, společně něco vymyslíme!

Na těhotenské focení si, prosím, připravte nějaké rekvizity – například fotku z ultrazvuku, bodýčko pro miminko, botičky, … 

Co se týká oblečení, pokud budeme fotit s partnerem, vypadá dobře, když jste barevně sladění. Můžete si vzít i více oblečení a v průběhu focení se převlékat. Krásně čistě vypadá třeba jen bílé tričko a džíny (rozepnutý zip i knoflík), aby krásně vyniklo bříško ☺ Zároveň je důležité, abyste se při focení cítili dobře, takže myslete i na nějaké pohodlné oblečení.

V neposlední řadě si hlavně vezměte dobrou náladu ☺

Pokud máte pro Vaše zlatíčko už nějakou přezdívku, třeba „buráček“ můžete si přinést třeba buráky 😀 Fantazii se meze nekladou ☺

Fotoateliér Litoměřice – Zítkova 97/2 – parkování je ideální na parkovištích u pošty a soudu.

Exteriér – na domluvě

V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte.

Těším se na Vás!

Veronika Kudelová

Veronika FOTO – Spolu zastavíme čas!

www.spoluzastavimecas.cz

spoluzastavimecas@gmail.com

770 699 393

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *