Obchodní podmínky

Objednávka služeb probíhá přes kontaktní formulář na www.spoluzastavimecas.cz/kontakt, přímo na e-mail spoluzastavimecas@gmail.com, telefonicky na čísle 770 699 393 nebo přes FB stránky www.facebook.com/spoluzastavimecas.

Platba probíhá hotově na místě focení, při zvolení balíčků č.2, kde je další výběr z náhledových fotografií se hradí základní částka hotově na místě a zbylá částka dle vybraných fotografií je zaslána na účet fotografa. Platba za svatební focení probíhá dle dohody a smlouvy (určená záloha a následný doplatek) – Od roku 2020 nepřijímám platbu v hotovosti a všechny platby probíhají formou faktury a platby na účet!

Storno poplatek při zrušení focení později než 24 hodin před smluveným termínem nebo při nedostavení se na focení je 500 Kč.

V případě, že musím ze závažných důvodů focení zrušit, informuji Vás o této skutečnosti okamžitě a společně najdeme náhradní řešení – při klasických focení náhradní termín, při focení oslav nebo svateb, kde není možné focení přeložit a máte již zaplacenou zálohu, budeme se domlouvat individuálně, v případě zájmu Vám mohu pomoct s hledáním vhodné náhrady. Na vrácení zálohy máte právo.

Termín pro odevzdání fotografií se liší dle balíčků, je tedy na individuální dohodě při konkrétním focení, případně daný smlouvou.

Fotografie jsou dodávány převážně elektronicky přes úložiště české tiskárny v Jindřichově Hradci. Tato tiskárna poskytuje kvalitní tisk a mám ji ověřenou. V případě, že si necháte fotografie vytisknout v jiné tiskárně, neručím za jejich kvalitu. Svatební fotografie dodávám podle dohody, převážně na flash disku.

Neupravené fotografie neposkytuji.

Fotografie budou upraveny podle mého pocitu a objednávkou mých služeb souhlasíte s mojí individuální prací, která je kreativní. Fotografie budou upraveny podle mého náhledu na atmosféru fotografií (pokud není před domluven určitý styl).

Náhledové fotografie jsou opatřeny vodoznakem a slouží pouze k výběru finálních fotografií. S náhledovými fotografiemi je podle autorského zákona č. 121/2000 Sb. zakázáno dále manipulovat bez písemného souhlasu autora.

Klient smí fotografie používat pouze pro soukromé účely, není-li ve smlouvě dohodnuto jinak. Fotografie jsou majetkem fotografa a klient je smí poskytnout pro komerční účely nebo třetím stranám pouze se souhlasem fotografa.

Fotograf má právo užívat fotografie a svatební videoprezentace pro své propagační účely (web, sociální sítě, propagační materiály, reklamu, výstavy, a další), není-li ve smlouvě určeno jinak.

Vyplněním kontaktního formuláře dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení č. 679/2016 o ochraně osobních údajů fyzických osob („GDPR“). Poskytnutí údajů je dobrovolné. Dle GDPR máte právo:

Vzít souhlas kdykoliv zpět, Požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, Požádat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,        Vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, Požadovat opravu, výmaz osobních údajů, omezení zpracování a vznést námitku proti zpracování

Tato práva můžete uplatnit doručením žádosti na e-mailovou adresu: spoluzastavimecas@gmail.com

Poskytnuté osobní údaje slouží pouze pro komunikační (domlouvání focení, předání fotografií,…) a marketingové účely (například informace akcích, narozeninové slevy, newsteller,…).

Nový ceník platný od dubna 2022.

Od roku 2022 je také nově platnost poukazů zkrácena na 6 měsíců.

Poslední úprava 18.3.2022