Jak vybrat svatebního fotografa

Milé nevěsty, tady budu asi hodně stručná, protože napíšu ty nejdůležitější body. A budu ráda, když do komentářů třeba napíšete i Vy sami, co je pro Vás důležité při výběru fotografa.

1.      Líbí se Vám jeho práce – to je podle mě první, čím byste se měli řídit, měly by Vás zaujmout fotky fotografa, měly by to být ty fotky, které chcete. Ať už stylem, barvou, nebo tím, jestli jsou fotky více strojené nebo se jedná více o momentky. Vy musíte vědět, jestli se Vám takové fotky budou líbit.

2.      Sedne Vám jako člověk – asi se nebudete cítit uvolněně s člověkem, který se Vám bude zdát na pohled nesympatický a nebo s Vámi bude hrubě komunikovat. Zejména u svatebního fotografa, kdy s Vámi fotograf tráví celý den D, měli byste ho poznat na osobní schůzce a zjistit, jestli Vám takový tip člověka sedí nebo ne.

3.      Recenze – i ty jsou pro někoho důležité. Najděte si hodnocení fotografa nebo se zeptejte známých na jejich zkušenosti. Ale nezapomeňte, že každý máme jiné vnímání, hlavně u umění a vnímání lidských osobností.

4.      Má pro Vás přijatelnou cenu – to je dost individuální, protože pro někoho je hodně 2 000 Kč, pro někoho je fotograf na svatbu za 20 000 Kč příliš levný. Zkuste si přečíst ještě článek o ceně fotografa.

Zajímá Vás můj přístup ke svatebnímu focení a jak se mou probíhá příprava a následně Váš velký den?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *